Program Lojalnościowy

To jest oferta dla stałych klientów

Pragniemy docenić stałych Klientów i wyrazić swą wdzięczność za wybranie naszej księgarni, kierując do Państwa specjalną ofertę. Szczegóły znajdują się poniżej.

To bardzo proste!

Po zrobieniu dwukrotnie zakupów w naszym sklepie otrzymają Państwo unikalny kod rabatowy do wykorzystania przy kolejnych zakupach na stronie www.strefadobra.pl. Zniżka naliczana jest na całe zakupy.

Formy Płatności

Płatność elektroniczna

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. Wybraliśmy dla Państwa najszybsze, najbardziej komfortowe i bezpieczne metody płatności. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy Przelewy24 i PayPal. Dzięki tym formom wpłaty zyskują Państwo pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy, a zamówienia zostaną zrealizowane prędzej niż za pośrednictwem tradycyjnego przelewu. Realizacja zamówienia następuje po odnotowaniu wpływu środków za zamówienie Klienta na koncie sklepu.

Formy płatności elektronicznej

 • PayPal

  Płatność elektroniczna poprzez PayPal Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego lub za pośrednictwem osobistego konta PayPal. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy PayPal i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu. Szczególnie polecane dla klient spoza terenu Polski

 • Przelewy24

  Serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

 • Tradycyjny przelew bankowy

  Poniżej znajdują się dane do wypełnienia druczku „Poczty Polskiej”.

Dane do wypełnienia druczku

Nazwa i adres odbiorcyNumer kontaTytuł
Trinity Broadcasting Network Polska
ul. Wrocławska 93 81-553 Gdynia
18 1140 2004 0000 3702 7645 1539Numer katalogowy, np. ml_002
(znajduje się poniżej produktu w zakładce „dodatkowych informacji”)

Bezpieczeństwo płatności elektronicznych

Transakcje elektroniczne obsługiwane są w strefadobra.pl przez przez Przelewy24 lub PayPal.

Dzięki współpracy z ugruntowanymi na rynku operatorami płatności dajemy gwarancję bezpieczeństwa realizacji zamówień opłacanych elektronicznie. Do sklepu wpływają jedynie informacje dotyczące ostatecznego wyniku autoryzacji kart kredytowych, sam numer karty pozostaje jedynie do wiadomości klienta i banku. W przypadku transakcji z użyciem kart płatniczych bezpieczeństwo zapewnia PayPal oraz zastosowanie silnych zabezpieczeń takich jak 128 bitowy protokół SSL (Secure Sockets Layer), dzięki któremu przekazywane dane są w bezpieczny sposób szyfrowane, przesyłane i uwierzytelniane.

Bezpieczeństwo transakcji dla płatności ePrzelewem zapewnia także zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również indywidualne procedury będące w użyciu każdego z banków, służące identyfikacji klienta (login, hasło, hasło jednorazowe).

W razie wątpliwości należy skontaktować się z naszą infolinią.

Koszty i sposoby dostawy

SPOSÓB PŁATNOŚCI

karta płatnicza, ePrzelew

TERMIN DOSTAWY

dostawa ok. 2 dni roboczych

Wartość dostawy do 119,99 zł

od 12,99 zł

Wartość dostawy od 189,00 zł

0,00 zł

Terminy i warunki dostawy – kurier Poczta Polska

W trakcie składania zamówienia, prosimy o podanie adresu dostarczenia paczki.

 1. Klient zostaje powiadomiony mailem o wysłaniu zamówienia.
 2. Zamówienie zostaje wysłane w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych.
 3. Zamówienie zostaje dostarczone przez kuriera pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych; jeżeli kurier nie zastanie Państwa pod wskazanym adresem, pozostawi awizo.
 4. Na odbiór paczki na poczcie mają Państwo 7 dni. Prosimy pamiętać o zabraniu dowodu tożsamości.

Kurier

 1. W trakcie składania zamówienia, prosimy o podanie adresu dostarczenia paczki.
 2. Gdy zamówienie zostanie wysłane, będziesz poinformowany o tym osobnym mailem.
 3. Zamówienia złożone i potwierdzone do godziny 12.00 w dni robocze (poniedziałek – czwartek) zostaną dostarczone kurierem już następnego dnia.
 4. Zamówienia złożone w święta oraz po godz. 12:00 wysyłane są w najbliższy dzień roboczy i dostarczane kolejnego dnia.
 5. Paczka zostanie dostarczona przez kuriera. W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego, co znacznie ułatwia kontakt z odbiorcą paczki i przyspiesza jej dostawę.

Zwroty i Reklamacje

Zwroty

W ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia, mają Państwo czas na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. Koszt odesłania produktów ponosi kupujący. Gwarantujemy zwrot kosztów zamawianego produktu w terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki na podany poniżej adres zwrotny.

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy, który można pobrać TUTAJ.

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą Infolinią.

Strefadobra.pl

Trinity Broadcasting Network Polska
ul. Wrocławska 93, 81-553 Gdynia
z dopiskiem „Zwrot”

Reklamacje

Prosimy o kontakt z naszą Infolinią w celu określenia przyczyny i rodzaju zgłaszanej reklamacji. Konsultant ustali z Klientem sposób zwrotu reklamowanego towaru. W uzasadnionych przypadkach towar zostanie od Klienta odebrany przez zamówionego na nasz koszt kuriera.

Do reklamowanego towaru prosimy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy, który można pobrać TUTAJ.

W przypadku wadliwych lub uszkodzonych towarów gwarantujemy wymianę na pełnowartościowy egzemplarz na koszt strefadobra.pl lub zwrot wartości produktu wraz z kosztami przesyłki.

Kontakt

e-mail: zamowienia@strefadobra.pl
tel.: 514 514 186, pn.-pt. w godz. 9-17

Ważna informacja

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego

Zgodnie z dyspozycją Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. poniżej udostępniamy łącze elektroniczne do platformy ODR: ec.europa.eu/odr

Platforma ODR stanowi m. in. źródło informacji na temat form pozasądowego rozstrzygania sporów mogących powstać pomiędzy przedsiębiorcami i konsumentami.

Niezależnie przypominamy, że adres poczty elektronicznej, pod którym mogą się Państwo z nami kontaktować to: zamowienia@strefadobra.pl.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o skontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.